20 C
Tirana
Sunday, June 24, 2018

D&G s’ua ka më nevojën modeleve në pasarelë! Ja me çfarë i zëvendëson ato

Në sfilatën e fundit të D&G nuk sfiluan modele! Çantat u prezantuan mbi pasarelë nga një dron dhe për të thënë të vërtetën ishte një spektakël futuristik shumë interesant. Ata që mezi po prisnin...

Instagrami i Dolce&Gabbana ‘pushtohet’ nga shqiptarët

Së fundi, në faqen online të brandit ndërkombëtar Dolce &Gabbana si dhe në faqen e saj të Instagramit janë shfaqur foto të modelëve shqiptarë si Alesia Noka, Meg Luka apo këngëtarit të njohur Alban...

Veshja që ju duhet për vithe perfekte

5 këshillat më poshtë ju udhëzojnë sesi të zgjidhni veshjen perfekte, për tu dukur sa më mirë me të tjerët, por edhe për tu ndierë komode. Sidomos vithet, do të jenë në formën më...

Femrat që veshin këtë ngjyrë janë thjeshtë të parezistueshme në sytë e një mashkulli

Ekziston një arsye pse Chrid de Burgh shkroi këngën “Lady in Red”. Ngjyra e guximshme është provuar shkencërisht që i bën gratë të duken më tërheqëse dhe seksualisht të pranueshme. Një ekspert i lidhjeve...

Mobilizohen vajzat, një sfilatë për të tallur atë të Victoria’s Secreet

Sot mbahet një ndër eventet më të rëndësishme të vitit në fushën e modës në mbarë botën: Sfilata e Victoria’s Secreet në Shangai. Modelet më në zë të botës si Alessandra Ambrosio, Bella Hadid,...

Të Fundit