12 C
Tirana
Wednesday, March 21, 2018

Për të gjitha ju që quheni si ajo, Marsela tregon kuptimin e emrit

Marsela Çibukaj, këngëtarja me zërin e veçantë bluz që na i bën më interesante fundjavat, ka sot ditëlindjen. Ajo ka ardhur bashkë me pranverën në një ditë ekuinoksi pranveror. Dhe për të gjitha ju...

Alketa për Verën: Je një Bibël e profesionit, një Piter Pan që s’do të...

Ato janë një ndër dyshet më të famshme të ekraneve shqiptare dhe 18 vite bashkë kanë bërë që emri i njërës të lidhet edhe me të tjetrës. Sot Vera Grabocka ka ditëlindjen dhe nga...

Shpat Kasapit nuk i del e keqja me Afërdita Dreshajn. Tani që po martohet,...

Ata kanë gati 5 vite që janë ndarë dhe Afërdita Dreshaj është në prag martese me Jakup Kindl. Por një koment i Shpatit së fundi ka trazuar përsëri ujërat. Ai ka gjetur rastin të...

Sia sapo ua kaloi gjithë shoqeve të Amit

Shoqet e Amit të hapin krahun! Tani është Sia shoqja më e ngushtë e saj. Dhe jo si ato shoqëritë që vijnë e ikin, por për gjithë jetën. Më vonë ato do të këshillohen...

Ata ‘veshin ëndrrat’ e çdo çifti, por ja si ka qenë dasma e Armand...

Armand Peza dhe Marcela Lati kanë krijuar një nga agjensitë më të mëdha të organizmit të dasmave, ‘Geraldina Sposa’. Çdo dasmë e organizuar prej tyre merr një pamje përrallore sepse Armandi dhe Marcela i...

‘Fryma jote e parë na e mori tonën’. Këngëtari bëhet baba për herë të...

Kjo qenka stina e vajzave. Pasi morëm vesh që Xhensila dhe Besi presin vajzë dhe Ermali me Amin sollën në jetë Sian, sot ishte radha e këngëtarit Besnik Qaka dhe gruas së tij, Lolës,...

Eleni Foureira rrëfen pse e fshehu origjinën dhe zbulon emrin e saj të vërtetë

Eleni Foureira është komentuar gjatë kohët e fundit në mediat në Greqi e Shqipëri për origjinën e saj shqiptare, të cilën, përfaqësuesja e Qipros në Eurosong e ka mohuar deri vonë. Ose nuk e...

E hoqën apo iku vetë nga Vizion Plus? Rudina Xhunga tregon ç’ndodhi

Rudina Xhunga, e ftuar në programin ‘Në kurthin e Piter Pan’ para fëmijëve që bëjnë pyetje jo rrallë me spec u gjend edhe para pyetjes nëse kishte ikur vetë nga ‘Vizion Plus’ apo e...

Ami dhe Ermali e pagëzojnë vajzën me emrin e këngëtares së njohur

Para disa ditësh Ami dhe Ermali u bënë prindër të një vajze. Teksa na njohën me portretin e vajzës që ditën e parë të lindjes, nuk ndodhi e njëjta gjë me emrin. Burime të Kidstime.al...

Me apo pa dashje, Flori ia zbuloi gjininë bebes së Xhensilës dhe Besit

Një ditë më parë Xhensila dhe Besi postuan fotot zyrtare të pritjes së ëmël ama gjininë e bebes nuk na e zbuluan. Këtë e bëri sot, kolegui i Besit, Florian Binaj në një koment...

Të Fundit