12 C
Tirana
Wednesday, March 21, 2018

A duhet të kallëzonte hoxha që dëgjoi krimin e nuses ndaj vjehrrës?

Marjana Cmeta helmoi dhe mbyti me duar vjehrrën e saj thuajse një vit më parë. Krimin ajo ia rrëfeu hoxhës Hysen Shehu i cili regjistroi bisedën mes tyre, por nuk e denoncoi. Arsyet fetare pas...

Brenda shtëpisë së Dilarës dhe Xhihanit! Këtë fat e ka pasur gruaja e Ermal...

E kemi adhuruar atë shtëpi sa herë që shihnin telenovelën turke ‘Fate të Kryqëzuara’. Një pamje perfekte nga deti, poshtë urës së Bosforit, një arredim perfekt. Duket se edhe Ariana Fjezullahu, bashkëshortja e Ermalit,...

Kur fëmijët e artistëve bëhen bashkë! Sara Kapo dhe Gjergj Kaçinari përkrah njëri-tjetrit

Besoj se i mbani mend kur ishin pjesë e panelit të "Dancing with the Stars Albania"! Nëse jo, ja tek jua rikujtojmë me anë të fotove, dyshen Alfred Kaçinari dhe Ema Andrea. Duket se "stafetën"...

Plane për fundjavën? Po moti çfarë thotë

Të gjithë "u gënjyem" nga moti i ditëve të fundit, ku meterologët kishin lajmëruar për reshje shiu që në fakt u vonuan paksa. Por nëse po planifikoni një udhëtim a çfarëdo aktiviteti tjetër, do t'ju...

Turi na jep “lamtumirën”! Netët e vona nuk do t’i kaloni më me mua…

Një postim në rrjetin social Instagram i ka çuditur të gjithë ndjekësit e tij! Turjan Hyska ka komunikuar se emisioni "Oktapod" ku moderoi për katër vite, nuk do të vazhdojë më transmetimin. Ai ka shkruar:...

Atletet që ju keni fiksim janë prodhuar nga mbetjet plastike të oqeaneve!

Po habiteni? Ja që është e vërtetë dhe konfirmohet nga vetë firma "Adidas", e cila për vitin 2017 ka shitur mbi 1 milion palë atlete, të prodhuara nga mbetjet plastike të oqeaneve. Firma e njohur...

Harron të depilohet në premierën e filmit. I shtohet listës së turpërimit dhe kjo...

Ajo është një ndër modelet dhe aktoret më të famshme të momentit, e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku informon ndjekësit e saj për projektet më të fundit në të cilat...

Mjaft i besuat këto mite për menopauzën! Janë një gënjeshtër e madhe

Kur flitet për menopauzën, gratë çojnë në mendje afshet e nxehta, luhatjet emocionale, pagjumësinë e shumë shenja të tjera. Ndonëse kjo është një fazë përmes të cilës do të kalojnë të gjitha gratë, këto...

‘Vetëm ai më mbrojti’, Lori Hoxha tregon historinë e njohjes me Visin

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kanë 6 vite së bashku, por si nisi historia e dashurisë, ku janë takuar ata, këto detaje Lori nuk i kishte zbuluar deri më sot. Në një intervistë për emisionin...

Maria e ‘Për ty’, 40-vjeçarja që e bën vertikalen si një profesioniste

E mbani mend Marian e telenovelës ‘Për ty’, seriali i parë i dubluar në shqip? Aktorja meksikane 40-vjeçare Ana de la Reguera, duket se ka bërë një pakt me moshën. Edhe pse kanë kaluar...

Të Fundit