21 C
Tirana
Saturday, June 23, 2018

Flutra Açka humb djalin e vetëm

Poetja e njohur Flutura Açka ka humbur djalin e saj të vetëm, Jerin, vetëm 18 vjeç. Këtë herë Flutura e ka lyer penën me bojë të zezë për të shkruar fjalët më të dhimbshme...

Marçela dedikim Mandit: 20 vite nuk mjaftojnë për sherre e dashuri

Sot Marçela e Mandi, çifti që janë bërë kumbar i dhjetëra, qindrave dashurish që kanë veshur fustan të bardhë, sot kanë 20-vjetorin e dashurisë së tyre. Dhe këto 20 vite kujtime, emocione e sherre të...

Fustanin dhe detajet e tjera që Kate zgjodhi për të prezantuar princin se ku...

Siç është tradita e familjes mbretërore dhe njësoj siç kanë bërë edhe me dy fëmijët më të mëdhenj, Princi William dhe Dukesha Kate Middleton i prezantuan gjithë botës trashëgimtarin e ri të familjes mbretërore. Kate,...

“Do vësh në gjumë fëmijën tim si mua dikur”. Besi gjen fjalët për të...

As urime të mëdha as fjalë të mëdha. Besi ka zgjedhur fjalët më të vogla e të thjeshta për t’i thënë 100 Ijes së tij. Që nga gatimi i bukës e përrallat para gjumit,...

Arditi premtoi se do të niste dietën, por u dorëzua para gatimit të Manjolës

Arditi është shfaqur gjithmonë elegant në ekran dhe sa herë që ndjen se ka vënë disa kile, mikesha dhe bashkëpunëtorja e tij Blerina Bombaj është aty për ta ndihmuar. Madje, në një postim që...

Për herë të parë një këngëtare shqiptare nominohet në Billboard Music Awards

E kemi fjalën për Bebe Rexhën. Sigurisht ka shumë emra të tjerë të muzikës që na kanë bërë krenarë si Dua Lipa apo Rita Ora, por Bebe Rexha është e para këngëtare shqiptare që...

Ornela Vorpsi

Nga Edison Ypi/Ornela Vorpsi ishte e bukur si Sirenë homerike. Ornela Vorpsi ishte një ulurimë shëtitëse. Ornela Vorpsi ishte një Yll “Super Nova” që sapo kishte dalë nga një “Black Hole” që ishte Shqipëria...

Victoria Beckham mbushi 44 vjeç dhe këto janë sekretet që e mbajnë në formë

Victoria Beckham, sot stiliste e afirmuar dhe nënë e katër fëmijëve, sapo ka mbushur 44 vjeç.  Dhe po ta shohësh me kujdes, ish-vajza e ‘Spice Girls’ tregon nja 10 vjet më pak se mosha...

Bojken Lako shëtit me të dashurën në kurriz rrugëve të Tiranës

Eh dashuria…Para kësaj ndjenje jemi adoleshentë të përjetshëm. Dhe Bojkeni dhe e dashura e tij Semi nuk bëjnë përjashtim. Vetëm se ata nuk kanë turp të sillen ashtu siç e ndjejnë edhe në rrugë....

Në familjen e Marin Orhanasit bëhen tre çuna. I vogli ka emrin më të...

Familja e aktorit Marin Orhanasi u shtua sot me një anëtar të ri. Me Uesin e vogël. Marini postoi një foto të gjithë familjes në Instagram, kështu na njohu dhe me vogëlushin Ueis. I...

Të Fundit