12 C
Tirana
Wednesday, March 21, 2018

Dhuratat që pëlqen çdokush sipas shenjës së horoskopit

Nëse po mendoni t’i bëni dhuratë ndonjë të dashuri tuaj dhe jeni në dilemë, shihni cilës shenje horoskopi i përket ai/ajo që të zgjidhni të duhurën…  Dashi: Dashi është një shenjë dinamike. Idetë për dhurata janë...

Si ndikon ekuinoksi pranveror në shenjën tuaj të horoskopit

Përgatituni t’i thoni ‘Lamtumirë’ xhupit: Dimrit i erdhi fundi këtë 20 mars. Kjo datë shënon ekuinoksin pranveror (a.k.a ditën e parë të pranverës) ku dita dhe nata barazohen. I radhës është ekuinoksi vjeshtor ose...

5 shenjat e zodiakut që kanë gjasa të kenë më shumë sukses me paratë

Ka pesë shenja të zodiakut, të cilët kanë më shumë gjasa të jenë financiarisht të suksesshëm.  A është shenja juaj në listë? Shumë prej tipareve tona mund t'i atribuohen drejtpërdrejt shenjës sonë të zodiakut. A e...

Po superfuqia jote cila është? Zbuloje sipas shenjës së horoskopit

Dashi Personat e shenjës se dashit kane një aftësi bindëse për t’u pasur zili, por nga ana tjetër janë edhe mjaft te arsyeshëm. Për te arritur qëllimet ata përdorin çdo lloj mjeti te mundshëm. Një...

Kur dhomën e gjumit e arredon sipas shenjës zodiakale, relaksi është i garantuar

Stil modern apo minimal? Arredim eklektik apo elegant? Pëlhura natyrale apo ngjyra-ngjyra? Gjithçka që duhet të bëni është të konsultoheni me shenjën tuaj zodiakale dhe të zbuloni se si do të jetë dhoma juaj...

8 arsyet kozmike pse Universi dërgon njerëz në jetën tonë

Gjatë jetës takojmë shumë njerëz. Disa prej tyre janë të destinuar për të qëndruar me ne deri në fund, disa vetëm për pak kohë.  Ndodh shumë herë që, i duam shumë ata të cilët ikin...

Cila hajmali ju sjell fat? Jua zbulon shenja e zodiakut

Prej mijëra vitesh hajmalitë janë përdorur për  të sjellë vibrime pozitive në jetët tona. ‘Magjia’ e hajmalive të fatit është ende e rëndësishme në shoqërinë tonë, ashtu siç ishte për paraardhësit tanë. Ka zëra që...

Shenjat e horoskopit që Marsi i favorizon dhe ato ‘që lë pas dore’

Jemi në fillimin e muajit Mars. Edhe pse nga temperaturat nuk duket, jemi zyrtarisht në prag Pranvere. Fillimi i një stine të re sjell dhe ndryshime në lëvizjen e yjeve dhe planeteve. Por se si...

Horoskopi i muajit mars

DASHI 21. mars – 20. prill Muaj goxha i qete dhe i thjeshte do jete ky për te gjithë. Do keni ide brilante dhe do i mbroni ato me çdo kusht edhe para atyre qe do...

Pesë shenjat ngatërrestare të horoskopit që e kanë mendjen vetëm për telashe

Janë ngatërrestarë, “fusin shejtanin në shishe” dhe e kanë mendjen vetëm për telashe! Living do ju njohë me 5 mistrecët e horoskopit që do të ngatërrojnë të gjithë dynjanë ! Virgjëresha Virgjëresha është një shenjë që...

Të Fundit