12 C
Tirana
Wednesday, March 21, 2018

Ndryshimi drastik i Bihter, aktorja nuk njihet më

Aktorja shumë e dashur për publikun, e njohur me emrin "Bihter" nga seriali "Dashuri e ndaluar", Beren Saat ka shokuar fansat me pamjen e saj së fundmi. Beren Saat me bashkeshortin, Kenan   Beren është fotografuar me...

“C’est la vie“ live apo jo? Flet Altin Goci

Ndarja papritur nga jeta e maestro Aleksandër Lalos zbuloi edhe sekretin e programit ‘Ces’t la vie’ për të cilin publiku mendonte se ishte live. “Duke dëgjuar kohët e fundit komentet e njerëzve, shpeshherë edhe...

Forbes shpall këngëtaren më të paguar të 2017-ës. Dhe bëhet fjalë për shumë miliona

Revista “Forbes” e ka shpallur Beyoncen si gruan më të paguar në industrinë e muzikës për vitin 2017, pasi gjatë këtij viti ka arritur të fitojë plot 105 milionë dollarë. Frobes, në listën e publikuar...

Në figurë janë mbi 6 kafshë. Ai që i dallon ka koefiçent inteligjence mbi...

Iluzionet optike janë një mënyrë inteligjente për të vënë provë kapacitetin tonë për të arsyetuar në një formë të pazakontë jo-rutinore dhe për t’i dhënë një impuls shpirtit tonë të vrojtimi gjithashtu. Me anë të...

86 Produkte dhe gatime tradicionale të krahinës Ersekë – Korçë- Pogradec

E apasionuara pas traditës shqiptare të gatimit dhe, në përgjithësi, ndaj artit kulinar, Dhurata Thanasi na shpalos një listë me plot 86 produkte dhe gatime tradicionale të krahinës Pogradec-Korçë- Ersekë. Ja cilat janë ato: 1. Belushka 2....

Të Fundit