Të dashurat funde me pala: Modelet më të bukura të pranverës

Sezonet e fundit, fundet me pala janë kthyer në një ‘must’ si për verën ashtu edhe për dimrin. Një aleat i çmuar për të krijuar një look që na bën të ndihemi joshës dhe me stil. Për ta besuar, provojeni. Dhe janë perfekte për kombiinime të ndryshme: me sneakers dhe felpa për ditën, me këpucë me taka dhe bluza elegante për mbrëmjen dhe ‘voila’!

Modelet ‘must’ të këtij sezoni vijnë në nuancat më të bukura të paletës së ngjyrave: rozë, të kaltër, ylber e deri tek nuancat metalizzato, kombinimet kromatike origjinale me lule ose printe grafike.

Siklet është vetëm zgjedhja.

Reem Acra
Zara
&Other Stories
Cedric Charlier
Erdem
Fendi
Gucci
Marella
Ottod’ame
Pinko
Prada
Valentino
Victoria Beckham

/Copyright Shije.life/