Në koncertin e Alban Skënderaj jo vetëm këndohet, por merren edhe propozime për martesë

Pasi lajmëroi fansat e tij më të zjarrtë se do të mbante një koncert live në datat 2, 3 dhe 4 mbrëmja e djeshme nuk ka kaluar pa surpriza në Pallatin e Kongreseve.

Gjithcka gati! Sonte fillojme .. #Hapesiraenjeendrre

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Përveçse është kënduar, njëra nga fanset e tij ka marrë propozim për martesë. I dashuri i saj zgjodhi ta përjetësonte dashurinë e tyre pikërisht aty, në qendër të sallës dhe mbi të gjitha: Në koncertin e Alban Skënderaj!

 

 

“Ti ke sytë me të cilat dua të shoh botën”, kanë qenë fjalët me të cilat ai ka emocionuar publikun. Pas kësaj, çifti u duartrokit nga publiku.

 

/Shije.life