Mjafton një fustan me lule për t’u ndier në pranverë

Të veshësh fustane me lule në pranverë është një zgjedhje e zakontë? Ndoshta, por pas një stine të zymtë e gri si ajo e dimrit, kush nuk ka dëshirë të veshë fustane të gjalla e ngjyra-ngjyra? Pavarësisht nëse bëhet fjalë për modele të shkurtra që kombinohen me sneakers e shapka për raste joformale, apo fustan midi perfekte edhe për në zyrë e fustane të gjatë për t’u veshur në dasma e ceremoni elegante…një fustan me lule është gjithmonë një zgjedhje e mirë. Po ju prezantojmë modelet e kësaj pranvere me të cilat…është e vështirë të mos dashuroheni.

Carlotta Canepa
Brook Collection
&Other Stories
Anie By
Carolina Herrera
D&G
Erdem
GAP
H&M
Double J
Marella
Max&Co
N.21
Oscar De La Renta
Ottod’ame
Prada
Zara

Copyright shije.life/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit