Me zemra, tortë e qirinj, Albani dhe Çiljeta e festuan 2-vjetorin e lidhjes së tyre në shtëpi

Çiljeta e Albani paskan pasur festë mbrëmë. Në një mbrëmje romantike me qirinj, tortë formë zemre me foton e tyre dhe e veshur me robdëshambër, Çiljeta i ka publikuar fotot në statusin e WhatsApp dhe Darling.al i ka bërë publike.  Ata kanë preferuar që këtë festë ta kishin vetëm për vete dhe kanë ndenjur në shtëpi.

Copyright shije.life/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit