Ermali dhe Ledri risjellin këngën që bëri çdo nuse të qajë

“Sa e bukur ish me vellë…atë ditë shiu mu në maj…”, kënga më e famshme e Sabri Fejuzllahut që s’ka lënë nuse pa u përlotur (pavarësisht nëse e gjente apo jo veten tek kjo këngë) do të rikthehet përsëri në versionin ‘2018’. ‘Fshatarja ime’ e ka titullin kjo këngë të cilën e këndon kësaj here i biri i Sabriut, Ermali, me të njëjtin emocion dhe ngjyrë zëri, kurse pjesën ‘rap’ e bën Ledri Vula. Një copëz të saj po ua sjellim ta dëgjoni dhe ju. Na thoni, ju pëlqen më shumë ky version apo i vjetri?

Dje, sot edhe neser, pak normal e teper, pak Ermal e Ledër..💃

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on