Balerinat: Modelet më të bukura të pranverë-verës 2018

Në pritje të stinës së bukur është koha të mendojmë për balerinat. Janë një ‘must’ i gardërobës feminile dhe kombinohen më së miri me çdo lloj look-u. Koleksionet e pranverë-verës 2018 na sjellin si risi balerinat me majë, me rrip në kavilje, në formë V, me lidhëse e dantella, të dekoruara me perla, dantella, glitter e bizhu. Për më tepër shihni fotot dhe gjeni modelin tuaj të preferuar!

Pretty Balerinas
Aquazurra
Chanel
Chloe
Dior
Jimmy Choo
L’Autre Chose
Lella Baldi
Miu Miu
Polly Plume
Repeto
Rochas
Salvatore Ferragamo
Stewart Witzman
Valentino Copyright shije.life/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit