18 C
Tirana
Saturday, May 26, 2018

RECETA GATIMI

Artikujt e Fundit

E dëgjuat Era Istrefin? Sapo doli këngë e Kampionatit Botëror 2018

Siç e thanë mediat dhe më herët, kënga zyrtare e Kampionatit Botëror 2018 do të këndohet nga Ëill Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi....

Çantat e plazhit. Modelet për një verë ‘super chic’

Për një stil plazhi glamour,  një prej aksesorëve ‘must’ është dhe çanta. Karakteristikat kryesore që duhet t ketë një çantë plazhi duhet të jenë...

Çantat që do të marrim në dasma e ceremoni këtë verë

Një look perfekt ceremonish fillon edhe nga aksesorët. Një element klasik për këto raste është çanta-bizhu, në versionin ‘clutch’ ose ‘pochette’, pa dyshim më...

Në ditëlindjen e djalit, Erisa Xhixho sjell në jetë vajzën

Pritjes së ëmbël së Erisa Xhixhos i erdhi fundi. Ajo sot ka sjellë në jetë vajzën dhe të birit, Henrit, i ka bërë dhuratë...

Zbulohet se kush do të prezantojë ‘Big Brother Vip’

Në fillim të këtij viti u bë me dijeni se së shpejti do të vinte në Top Channel formati Big Bother, veçse këtë herë...

Flutura Açka: Im bir më dha leksionin më të rëndësishëm. Si të gjesh tokën...

Disa ditë pas humbjes së të birit, Flutura Açka ka mbledhur forcat për të falënderuar të gjithë ata që iu gjendën pranë këto ditë....

Sa shumë shqiponja në Lisbonë!

Duart shqiponjë dhe hashtagu #albanians ka pushtuar Lisbonën. 3 këngëtarët shqiptarë, Eugent Bushpepa, Ermal Meta dhe Eleni Fuoreira të cilët do të përfaqësojnë përkatësisht...

A duket Suela Konjari si gjyshe?

E kemi shumë të freskët personazhin e Florës tek ‘8 persona plus’, një vajzë studente me flokë e pantallona të shkurtra, por vitet kaluan...

Prezantuesja e Eurovizion s’e kishte mendjen as tek zëri as tek interpretimi, por tek...

Filomena, një prej prezantuesve të Eurovizion, pas përfundimit të performancës iu afrua Gentit për t’i marrë një intervistë të shkurtër, por nuk e pyeti...

85 vjet Nexhmije Pagarusha!

Bilbili i Kosovës, Mbretersha e Këngës Shqipe, Primadona e Melosit Popullor mbushi 85! ‘Bareshën’, ‘E dehun jam’, ‘Ani mori nuse’, ‘Zambaku i Prizrenit’, edhe...

Artikujt më të lexuar